Wilhelm von Gegerfelt oljemålning
2017-08-29
479572
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
WILHELM VON GEGERFELT(1844-1920): Vid stranden, otydligt signerad, olja på duk, ca 61x90 cm