Pierre Jean Couarraze
2017-08-24
479473
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIRRE JEAN COUARRAZE (1944): ´´Lyures Fosseils´´, signerad Couarraze, olja på duk, ca 97x162 cm, bok medföljer