Orientmatta
2017-08-24
479462
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 316x222 cm
Delar med lagning och delvis hårt slitage