Oidentifierad olja på pannå
2017-08-24
479448
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad f Landén, och daterad 68, olja på pannå, 21x32 cm