Takampel 1900-talets första hälft
2017-08-24
479447
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, mässing, 3 ljuskällor, elektrifierad, höjd ca 62 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage. SAV garanterar ej fuhktionen.