Oljemålning
2017-08-24
479443
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, olja på duk, otydlig signerad och daterad 1837, ca 21x26 cm
Krackelyr, smärre retuscher