Oidentifierad konstnär
2017-08-26
479346
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Två lärda män vid flodbank, tusch och färg på papper, ca 37x53 cm
Slitage, missfärgningar