Gagliardi
2017-08-27
479318
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIUSEPPE GAGLIARDI (född 1896): Stilleben, signerad samt daterad -89, olja på duk, ca 60x50 cm