K A Pehrsson
2017-08-26
479291
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -91, färglitografi, 232/385, 39x58 cm