Gagliardi
2017-08-26
479288
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIUSEPPE GAGLIARDI (född 1896): Porträtt, signerad samt daterad -87, olja på duk, 88x75 cm
Krackelerad