Gagliardi
2017-08-26
479283
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIUSEPPE GAGLIARDI (född 1896): På stranden, signerad samt daterad -87, olja på duk, ca 62x86 cm