Mona Huss Wallin färglitografi
2017-08-26
479278
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Hus i skogen, signerad M Huss W -78, 436/450, färglitografi, ca 44x58 cm