Bordslampa
2017-08-23
479271
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 19/2000-tal, stomme i mässing, klotformad kupa i gultonad glas, höjd ca 62 cm
Smärre slitage, mindre bucklor