Taklampa design Johannes Hammerborg
2017-08-24
479246
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JO HAMMERBORG, taklampa, "Corona", för Fog & Morup, Danmark, 1960-tal, aluminium, höjd 45 cm
Formgiven 1963
Bruksslitage