Uno Vallman oljemålning
2017-08-23
479209
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Figurkomposition, signerad och daterad Uno Vallman 1977, olja på duk, ca 46x55 cm