Takarmatur Stilnovo Milano
2017-08-24
479204
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STILNOVO, takarmatur, Italien 1950-tal, frostad vit glaskupa, överdel i mörk akryl, stålstomme, reglerbar höjd, etikettmärkt Stilnovo Milano, armaturens höjd 38, diameter 44,5 cm
Bruksslitage, akrylen med repor