Uno Vallman oljemålning
2017-08-23
479198
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Fiskebåtar, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 46x55 cm