Uno Vallman oljemålning
2017-08-23
479196
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Strand med måsar, signerad och daterad Uno Vallman 1995, olja på duk, ca 46x55 cm