Uno Vallman oljemålning
2017-08-23
479190
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, ca 27x35 cm