Uno Vallman oljemålning
2017-08-23
479185
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1994, olja på duk, ca 33x41 cm