Bänk Tokyo
2017-08-26
479166
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄNK, "Tokyo", Triva, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, ek, höjd 35, 141x42 cm
Smärre slitage, enstaka ribbor lösa