Vaser Kina
2017-08-22
479096
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VASER, ett par, porslin, Kina, 18/1900-tal, figural dekor i underglasyrblått, höjd ca 43 cm
Ett kantnagg på en av vasernas mynning.