Bestick silver
2017-08-22
479062
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BESTICK, 18 dlr, TÅRTSPADAR, 2 st, varav en Rey Urban, KAKSPADE, silver, 18/1900-tal, snäckmodell (14), Rosenholm (4), total vikt ca 975 g
Slitage, monogram, en sked med bucklor