Ilon Wikland färglitografi
2017-08-22
479061
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ILON WIKLAND (född 1930): Utsikt från Lotsberget, signerad Ilon Wikland, 103/150, färglitografi, ca 37x49 cm
Glas saknas,blad och passepartout med kritstreck