Saraswati Nepal
2017-08-25
479053
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SARASWATI, brons, Nepal, 1900-tal, hinduisk gudinna, höjd ca 23 cm
Slitage och tillverkningsdefekter