Oidentifierad konstnär Kina
2017-08-25
479043
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vandrande sällskap i bergslandskap, Kina, 1900-talets första hälft, färg och tusch på siden, ca 75 x 34 cm
Slitage, veck och mindre skador