Taklampa, Orrefors Fritz Kurtz
2017-08-29
479000
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRITZ KURTZ, takarmatur, Orrefors, 1940-tal,
numrerad KD 9775, höjd ca, diameter cm