Krus Asien lergods
2017-08-21
478959
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRUS, lergods, Asien, av varierande ålder, delvis glaserade, höjd ca 4-9 cm
Slitage, nagg