Ostindia Rörstrand
2017-08-21
478884
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RÖRSTRAND, "Ostindia", servisdelar, 13 dlr, bestående av: 6 djupa tallrikar, karott med lock, 2 uppläggningsskålar, uppläggningsfat, såsskål, såssnipa, äggkopp
Bruksslitage, enstaka ej noterade mindre nagg kan förekomma