Humidor
2017-08-23
478839
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUMIDOR med inredning och attribut, fanerad med intarsia, höjd 18,5,x38,5x26 cm
Nagg