Börje Hedlund oljemålning
2017-08-20
478820
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖRJE HEDLUND (1909-2005): fruktstilleben, signerad Hedlund, olja på pannå, ca 22 x 27 cm,