Iulia Cândea Daradici oljemålning
2017-08-25
478819
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IULIA CÂNDEA DARADICI (Rumänien, född 1955): Stilleben på bord, signerad I. Cândea, olja på pannå, ca 47x33 cm
Krackelyrer, färgbortfall, ramskador