Esaias Thorén färglitografi
2017-08-23
478818
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med snäcka, signerad och daterad Esaias Thoren -80, numrerad 46/199 färglitografi, I.16,5x24,5 cm