Oscar Bergman akvarell
2017-08-20
478799
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Påskmorgon i Grasse", signerad och daterad Oskar Bergman 1950, akvarell, ca 23x29 cm