Corneille färglitografi
2017-08-20
478776
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille 81, 54/200, färglitografi, ca 63x49 cm