Bordslampor 1970-tal
2017-08-20
478772
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1970-tal, mässing och plast i jakarandaimitation, höjd ca 40 cm
Bruksslitage