Oidentifierad konstnär stadsmotiv
2017-08-20
478768
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stadsmotiv, otydligt signerad Oehler 1917, olja på duk, ca 71x50 cm