Holländsk skola olja på pannå
2017-08-20
478740
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola, 1600-tal): Korsnedtagning, otydlig signatur 16**, olja på pannå, ca 66x47 cm
slitage lagningar