Ingegerd Silow rölakan
2017-08-20
478715
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, ca 242x160 cm
Fläckar och bruksslitage