Bordslampa
2017-08-20
478699
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, i form av kolonn med avslut i form av lejontassar, märkt made in Italy, höjd inkl skärm 63 cm
Metallmontering kladdigt limmad, nagg, fläckar