Takarmatur "Verona"
2017-08-22
478691
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, "Verona", Svend Middelboe, lackerad plåt, höjd 33, diameter 50 cm
skador, slitage