PH-lampa design Hennigsen
2017-08-22
478690
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POUL HENNINGSEN, "PH-5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt med lila reflektorskärm, höjd ca 28, diameter ca 58 cm
skador, slitage