Stellan Mörner färglitografi
2017-08-23
478686
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad Stellan Mörner, 178/200, färglitografi, I 19x25 cm