Dessertskedar England 1700-tal
2017-08-19
478670
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DESSERTSKEDAR, 10 st., silver, England, 1700-tal, William Soame, London, 1734, graverade med crest, längd ca 16 cm, vikt ca 349 cm
Smärre stötskador, slitage