Kandelabrar silver rokokostil
2017-08-19
478638
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, för två ljus, vriden dekor, bär svenska importstämplar, höjd ca 16 cm, längd ca 22 cm, vikt ca 732 g