Enrico Baj färglitografi
2017-08-23
478627
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003): Le Modèle, signerad Baj, färglitografi, 67/250, I 60x67 cm
Fuktfläck