Violin med stråke

Violin med stråke
Violin med stråke
Violin med stråke
Violin med stråke
Violin med stråke
Violin med stråke
Violin med stråke
Violin med stråke
Violin med stråke
Violin med stråke

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIOLIN MED STRÅKE, märkt Edmund Paulus Markneukirchen Sachsen, längd ca 60 cm, originalfodral medföljer

Fodral med skador, slitage

478623

2017-08-19