C Magnus olja
2017-08-19
478586
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MAGNUS (född 1943): "Fina steg", signerad och daterad Carl Magnus -73, olja på duk uppfodrad på pannå, 17x25 cm