Kannor skedar slev 1800/1900-tal
2017-08-19
478558
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SENAPSKANNA, SÅSSLEV, DESSERTSKED, sterlingsilver, stämplade London, GUSTAF FOLCKER, GRÄDDKANNA, silver, stämplad Stockholm 1841, kannans höjd 11,5 cm, totalvikt 297 g
Med monogram