Bestick silver Finland
2017-08-19
478555
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEV, STRÖSKED, KOMPOTTSKED, MATSKED, silver, modell snäck, stämplade Finland, delvis förgyllda, soppslevens längd 33 cm, totalvikt 320 g
Med monogram, slitage